Olsztyńska Liga Blood Bowl - Sezon I

Brutalny football w Starym Świecie
myszopek
Posty: 90
Rejestracja: 09 lut 2017, 9:44
bitewniaki: Gry

Re: Olsztyńska Liga Blood Bowl - Sezon I

Post autor: myszopek »

ZDZiT Orksztyn vs. Equestria Eagles
TD 1:1
CAS 1:0 (kolejny aniołek Dany'ego przeszedł po tęczowym moście).


Mecz miał dość dziwny przebieg. W pierwszej połowie Dany albo miał strzałki albo nie był w stanie przebić pancerzy moich orków, a ja przebijałem regularnie ale bez poważnych efektów (co najwyżej KO). W 8 turze udało mi się zdobyć TD, kiedy większość zawodniczek EE leżała albo była KO.
W drugiej połowie przekombinowałem i po nieudanym, niewymuszonym podaniu piłka spadła na glebę. EE udało się ją podnieść po szaleńczej akcji z dwoma rerollami i w 2 turze Dany wyrównał. Niebezpiecznie zrobiło się jeszcze pod koniec meczu, kiedy zawodniczka EE po raz kolejny podniosła bezpańską piłkę i ruszyła w kierunku mojego TD. Ale opadła z sił i stanęła w zasięgu blitza tramwajarzy z Orksztyna. Padła na glebę, a piłka obok niej. Nikt nie był już jednak zainteresowany jej podniesieniem. Obie drużyny radośnie i ochoczo prały się po buziach. W tym zamieszaniu jedna z zawodniczek EE niefortunnie zaatakowała linemana tramwajarzy. Oboje upadli na murawę. Amazonka już się z niej nie podniosła. R.I.P!
Awatar użytkownika
danyboy
Posty: 1493
Rejestracja: 28 lip 2015, 17:14
Lokalizacja: Olsztyn
bitewniaki: no chyba we wszystko!
Kontakt:

Re: Olsztyńska Liga Blood Bowl - Sezon I

Post autor: danyboy »

Nic dodać nic ująć :)

Stan drużyny Equestria Eagles:
Keira [1] thrower, śmierć;
Catcherka Emily [3] dostaje awans i nową umiejętność: Side Step;
Fan Factor wzrasta do 4;
Team Value wynosi 1,070,000
Awatar użytkownika
Seba_stian
Posty: 557
Rejestracja: 07 paź 2015, 17:38
Lokalizacja: Olsztyn
bitewniaki: Malifaux, Legenda 5 Kręgów LCG, Infinity, Blood Bowl
Kontakt:

Re: Olsztyńska Liga Blood Bowl - Sezon I

Post autor: Seba_stian »

Jeszcze małe sprostowanie z mojej strony, jednak zabiłem przeciwnikowi w ostatnim meczu 4 zawodników (już edytowałem swój poprzedni post) ;)

Jeżeli chodzi o rozwój drużyny to Turin (Blitzer) dostaje nową zdolność Mighty Blow :D
Drugi Blitzer też awansuje, ale dopiero skumałem w domu (wczoraj trochę mieliśmy mało czasu i szybko wszystko robiliśmy to mi umknęło), więc po prostu rzucę kosteczkami jak ktoś z ligi będzie w pobliżu i wtedy zobaczymy co za nową zdolność dostanie ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
Frodek
Posty: 332
Rejestracja: 28 lip 2015, 14:42
bitewniaki: AoS

Re: Olsztyńska Liga Blood Bowl - Sezon I

Post autor: Frodek »

No pogrom był :p Krasie biły jak dzikie, ale gra bardzo fajna :) Od tak sympatycznego człowieka nawet taki pogrom nie boli :p
Fides pro fide
Awatar użytkownika
Krystus
Posty: 288
Rejestracja: 19 sie 2015, 12:58
bitewniaki: .

Re: Olsztyńska Liga Blood Bowl - Sezon I

Post autor: Krystus »

Update! Czasami trochę się spóźnię z aktualizacją tabelki bo ja to robię w pracy - w domu nie mam kompa :P

Dostałem prośby o przedłużenie ligi.
Co Wy na to? np. do ostatniej soboty czerwca? 24.06?
AVE DOMINUS NOX
Obrazek
myszopek
Posty: 90
Rejestracja: 09 lut 2017, 9:44
bitewniaki: Gry

Re: Olsztyńska Liga Blood Bowl - Sezon I

Post autor: myszopek »

Ja jestem za. Czy w grupie rozgrywamy po jednym meczu z każdym, czy po dwa (mecz i rewanż)? I taka uwaga dodatkowa: casualties zaliczają się zespołowi, który je zadał, czy temu który oberwał? Bo inaczej jest chyba w tabelce, a inaczej w zestawieniu pod tabelką;)
Snipa
Posty: 13
Rejestracja: 21 lut 2017, 10:46
bitewniaki: 9th Age, Warzone,

Re: Olsztyńska Liga Blood Bowl - Sezon I

Post autor: Snipa »

Ja jestem za przedłużeniem ligi. 😉 Liga nabrała rozpędu także sądzę, że to dobry pomysł.
Awatar użytkownika
Seba_stian
Posty: 557
Rejestracja: 07 paź 2015, 17:38
Lokalizacja: Olsztyn
bitewniaki: Malifaux, Legenda 5 Kręgów LCG, Infinity, Blood Bowl
Kontakt:

Re: Olsztyńska Liga Blood Bowl - Sezon I

Post autor: Seba_stian »

Blood Bowl jest mega ;)
Baaardzo mi się podoba, więc jestem za tym żeby grać jak najwięcej ;) A czy to będzie ta liga, czy następna to już bez różnicy, ważne żeby grać! :D
Niech BB rozwija się w Olsztynie! :D
Obrazek
Awatar użytkownika
Krystus
Posty: 288
Rejestracja: 19 sie 2015, 12:58
bitewniaki: .

Re: Olsztyńska Liga Blood Bowl - Sezon I

Post autor: Krystus »

myszopek pisze: 12 maja 2017, 18:42 casualties zaliczają się zespołowi, który je zadał, czy temu który oberwał? Bo inaczej jest chyba w tabelce, a inaczej w zestawieniu pod tabelką;)
CAS zalicza sie dla tego ktory je zadal. W wolnej chwili przyjrze sie tabelce.


A! I tak, gramy po dwa mecze z kazdym.
AVE DOMINUS NOX
Obrazek
Marian
Posty: 511
Rejestracja: 22 lut 2016, 21:19
bitewniaki: X-Wing, Bolt Action, Blood Bowl, Warhammer Underworlds: Shadespire, STAR WARS Przeznaczenie

Re: Olsztyńska Liga Blood Bowl - Sezon I

Post autor: Marian »

Jestem za przedłużeniem ligi.
Prezes; Władca Ogrów; Rebel scum
ODPOWIEDZ