Ustawki kampanijne

Awatar użytkownika
RedOctober
Posty: 114
Rejestracja: 10 wrz 2015, 13:05
Lokalizacja: Olsztyn
bitewniaki:

Re: Ustawki kampanijne

Post autor: RedOctober »

Ja mogę pn-wt-śr-czw ok. 15:30 w CD.

Muszę się ustawić na dwie gry także słucham Blood Angeli i Eldarów :D
Blood for the Blood God!
Khorne for the Corn Flakes!
Awatar użytkownika
Janosik
Posty: 393
Rejestracja: 28 lip 2015, 20:27
bitewniaki:

Re: Ustawki kampanijne

Post autor: Janosik »

Wtorek brzmi dobrze :)
Awatar użytkownika
RedOctober
Posty: 114
Rejestracja: 10 wrz 2015, 13:05
Lokalizacja: Olsztyn
bitewniaki:

Re: Ustawki kampanijne

Post autor: RedOctober »

To umówione, fajnie jakby Krystus też mógł wtorek to bym dwie gry w jeden dzień pykł :)
Blood for the Blood God!
Khorne for the Corn Flakes!
Awatar użytkownika
Iliach
Posty: 144
Rejestracja: 01 paź 2016, 13:30
bitewniaki: WH40k , AoS , Infinity

Re: Ustawki kampanijne

Post autor: Iliach »

Scenariusz nawet ciekawy. Nie rozumiem o jakich przegięciach była mowa, bo jest to po prostu jedna bitwa z objectivem gdzie obrońca po prostu rozstawia się na środku :P Powiedzcie tylko jak to mechanicznie miałoby wyglądać? jakiś sojusz 3 vs 1 / 2 vs 2 czy każdy na każdego?

Dodatkowo jaki rezultat miały by wygrane i przegrane w przypadku rozgrywania 3 vs 1?

Mogę zagrać, pasują mi wtorki / czwartki . Jeżeli to nie byłby duży problem , to wolałbym rozegrać taką bitewkę w sklepie. Jest dużo miejsca, terenów w opór, a i jak podjadę busem do centrum to po prostu mam z 10 min piechotą . Ewentualnie jak sklep odpada to w ostateczności mogę się dostosować.

Rozumiem że bitwa 40k?
Obrazek
Awatar użytkownika
danyboy
Posty: 1493
Rejestracja: 28 lip 2015, 17:14
Lokalizacja: Olsztyn
bitewniaki: no chyba we wszystko!
Kontakt:

Re: Ustawki kampanijne

Post autor: danyboy »

Tak, gra 40k.
Może nie ma przegięć, a może są, ja się nie znam :P
Nie jest to taki "po prostu" scenariusz, bo wróg rozstawia się w 18" więc na niektórych unitach macie nieomalże gwarantowaną szarżę.
Gra to sojusz 3 vs 1, w punktach: 3x1000 vs 3000, sojusz ze wszystkimi konsekwencjami: Gwardia i Wilki to Battle-Brothers, ale już z Necronami Come the Apocalypse.
Rezultat bitwy jest jeszcze do ustalenia. Zasady kampanii uściślają tylko tyle, że mogę Was na raz pokonać, w przypadku waszej wygranej nie ma efektu (ja zwalniam pole) i musicie walczyć później ze sobą (tymi samymi rozpiskami), jakbyście na to pole wkraczali. Zasady kampanii mówią też, że śmierć Gwardii i Lordów z tej bitwy nie liczy się (bo musicie grać tymi samymi rozpiskami).
Nic nie stoi na przeszkodzie, aby się odpowiednio umówić - komu zostanie więcej na stole punktów? Kto więcej punktów mi zniszczy? Inne pomysły? Byleby nikt nie czuł się poszkodowany na starcie i wszyscy się zgodzili.
Najważniejsze w tej kampanii: Forge the Narartive™ !!!

Już gadaliśmy Grzechu, Rambo i ja i tak jak każdy chciałby w CD, to niestety w tygodniu możemy po południu, a na grę na 2kvs2k czy 3kvs3k trzeba dużo czasu i nie ma co jej zaczynać po 16:00...
Ustaliliśmy, że chłopaki do mnie przyjadą, kwestia terminu teraz (mi pasuje każdy dzień oprócz środy) i Grzechu i Rambo mają się zgadać.
Szkoda czwartku w CD, ale jeśli Tobie Iliach tylko ten dzień pasuje, to Grzechu, Rambo? Czwartek?
Awatar użytkownika
Iliach
Posty: 144
Rejestracja: 01 paź 2016, 13:30
bitewniaki: WH40k , AoS , Infinity

Re: Ustawki kampanijne

Post autor: Iliach »

No niestety, u mnie to wygląda tak, że Pon , Śr i piątki mam długie i ciężkie treningi do mundurówki, a po między treningami mam dzień przerwy na regenerację. Co do weekendów to też trochę mi się sprawa komplikuje, bo moja kobiecina studiuje zaocznie i ma co drugi weekend zajęcia .
Obrazek
Awatar użytkownika
Grzechu12
Posty: 711
Rejestracja: 01 sie 2015, 18:31
bitewniaki: Kings of War, 9th Age, Age of Sigmar, Malifaux

Re: Ustawki kampanijne

Post autor: Grzechu12 »

W czwartek gram z Wiaksonem, wraca do 40k :P
"Your doom is coming, man-things."
Awatar użytkownika
Jurgen
Posty: 229
Rejestracja: 13 lip 2016, 9:51
Lokalizacja: Barczewo
bitewniaki: Bolt-Action, Spectre Operation

Re: Ustawki kampanijne

Post autor: Jurgen »

Nobody perfect :)
Awatar użytkownika
danyboy
Posty: 1493
Rejestracja: 28 lip 2015, 17:14
Lokalizacja: Olsztyn
bitewniaki: no chyba we wszystko!
Kontakt:

Re: Ustawki kampanijne

Post autor: danyboy »

No kurka Grzechu, a my to kampanię kiedy zagramy?! Wtorek nie, czwartek nie...
Awatar użytkownika
Grzechu12
Posty: 711
Rejestracja: 01 sie 2015, 18:31
bitewniaki: Kings of War, 9th Age, Age of Sigmar, Malifaux

Re: Ustawki kampanijne

Post autor: Grzechu12 »

W czwartek ew. mógłbym zagrać(Wiaku pewnie sie zgodzi na przełożenie), ale to co wystawiam w 1p to kupa w 40k :P Zagrajcie we 3, mogę grać ze zwyciezcą czy coś, ew. w środę dam znać(modele moze dojdą)
"Your doom is coming, man-things."
Zablokowany